Nawigacja

Treść strony

Wydział Architektury i Budownictwa

ul. Poznańska 129/133

05-850 Ożarów Mazowiecki

(wejście główne "A")

 

Tel.: 22 733 72 23

Fax.: 22 733 72 25

e-mail: architektura@pwz.pl

 

GODZINY PRACY:

Poniedziałek: 9.00 - 17.00

Wtorek - Piątek: 8.00 - 16.00

 

Biuro Podawcze oraz Informacja:

Poniedziałek: 9.00 - 17.00

Wtorek - piątek: 8.00 - 16.00

TEL.: 22 733 72 21

 

Przyjęcia Interesantów:

Poniedziałek, Środa : 14.00 – 16.00

Wtorek, Piątek: 8.00 – 10.00

UWAGA ! Czwartek : dzień wewnętrzny

 

Kierownictwo:

Naczelnik Anna Kowalska

e-mail: akowalska@pwz.pl

telefon 22 733-72-20

Przyjęcia Interesantów (pokój 220, wejście przez sekretariat) :

Poniedziałek: 14.00 – 16.00

Piątek: 8.00 – 10.00

Pracownicy:

Sekretariat

TEL.: 22 733 72 23

Młodszy referent  Natalia Lewandowska e-mail: nlewandowska@pwz.pl 

POKÓJ  218

TEL.: 22 733 72 24

Inspektor Bożena Wasiak e-mail: bwasiak@pwz.pl

Inspektor Grażyna Mąkosa e-mail: gmakosa@pwz.pl

Podinspektor Marzena Narewska e-mail: mnarewska@pwz.pl

POKÓJ 219 (wejście przez sekretariat):

TEL.: 22 733 72 22
Inspektor Andrzej Jakubowski e-mail: ajakubowski@pwz.pl

Podinspektor Adriana Nagrodzka-Kubik e-mail: anagrodzka@pwz.pl

Podinspektor Dominika Kowalska e-mail: dkowalska@pwz.pl

Podinspektor Marta Szajko e-mail: mszajko@pwz.pl

TEL.: 22 733 72 25

Inspektor Iwona Skuza e-mail: iskuza@pwz.pl

Podinspektor Elżbieta Salamon e-mail: esalamon@pwz.pl

 

POKÓJ 223:

TEL: 22 733 72 28

Podinspektor Weronika Grabowska e-mail: wgrabowska@pwz.pl

Pomoc Administracyjna Żaneta Pamięta e-mail: zpamieta@pwz.pl

POKÓJ 217a:

TEL.: 22 733 72 26

Podinspektor Eliza Królak  e-mail: ekrolak@pwz.pl

Pomoc administracyjna Dorota Sajkowska e-mail: dsajkowska@pwz.pl

Pomoc Administracyjna Iwona Durka e-mail: idurka@pwz.pl

Młodszy referent Marta Wołczyńska e-mail: mwolczynska@pwz.pl

 

POKÓJ 227:

TEL.: 22 733 72 27

Główny Specjalista Iwona Suszczyńska – Zienkiewicz e-mail: isuszczynska@pwz.pl

Inspektor Iwona Palczak e-mail: ipalczak@pwz.pl

Inspektor Ewa Piwowarska e-mail: epiwowarska@pwz.pl

Inspektor Elżbieta Kowalska e-mail: ekowalska1@pwz.pl

Inspektor Joanna Lisiecka - Felczak e-mail: jlisiecka@pwz.pl

Podinspektor Iwona Szuba e-mail: iszuba@pwz.pl

 

Do zakresu działań Wydziału Architektury i Budownictwa należy realizacja zadań określonych w ustawie z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane, ustawie z dnia 10 kwietnia 2003r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, ustawie z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali, a w szczególności:

  1. Prowadzenie postępowań administracyjnych wynikających z ustawy Prawo budowlane w zakresie:
    1. decyzji o pozwoleniu na budowę, odbudowę lub rozbiórkę,
    2. zgłoszeń budowy z projektem;
    3. zgłoszeń zamiaru wykonania robót budowlanych,
    4. zgłoszeń zmiany sposobu użytkowania obiektów budowlanych,
    5. wniosków  w sprawach odstępstw od warunków  technicznych,
    6. postępowań w sprawie zmiany, uchylenia, stwierdzania wygaśnięcia decyzji o pozwoleniu na budowę,
    7. przeniesienia decyzji o pozwoleniu na budowę,
    8. rozstrzyganie o niezbędności wejścia na teren sąsiedniej nieruchomości;
  2. wydawanie zaświadczeń dotyczących obiektów budowlanych: o samodzielności lokalu mieszkalnego lub innego niż mieszkalny;
  3. prowadzenie postępowań w trybie ustawy o szczególnych zasadach przygotowywania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych;
  4. rozpatrywanie wniosków sprawach odstępstw od warunków technicznych;
  5. rejestracja dzienników budowy.

 

 

  • autor informacji: Anna Kowalska
    data wytworzenia: 2014-05-30
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2012-10-16 10:29
  • zmodyfikował: Justyna Kozaczyk
    ostatnia modyfikacja: 2019-10-30 09:31

Rejestr zmian

  • zmieniono 2012-10-16 10:31 przez Administrator Systemu
  • zmieniono 2012-10-16 10:31 przez Administrator Systemu
  • zmieniono 2014-06-09 10:52 przez Anita Szrajber: aktualizacja danych
  • zmieniono 2014-10-31 12:59 przez Marcin Kowalski
  • zmieniono 2015-07-08 09:34 przez Agnieszka Ruclak
  • zmieniono 2015-07-08 10:29 przez Agnieszka Ruclak
  • zmieniono 2016-01-19 10:59 przez Agnieszka Ruclak
  • zmieniono 2016-03-21 11:39 przez Katarzyna Fabiniak
  • zmieniono 2017-03-09 15:36 przez Katarzyna Fabiniak
  • zmieniono 2017-03-09 15:37 przez Katarzyna Fabiniak
  • zmieniono 2017-03-10 15:31 przez Katarzyna Fabiniak
  • zmieniono 2017-06-13 09:17 przez Katarzyna Fabiniak
  • zmieniono 2017-10-31 13:02 przez Katarzyna Fabiniak

« wstecz

Dane teleadresowe

Starostwo Powiatowe w Ożarowie Mazowieckim
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. +48 22 733-72-00, fax +48 22 733-72-01 e-mail: kancelaria@pwz.pl

Godziny pracy

Zapraszamy do naszej siedziby w godzinach:
poniedziałek - 9.00-17.00
wtorek - piątek - 8.00-16.00